Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko 2015
16. 5. 2015

muži



Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/www/irontime.cz/www/online.irontime.cz/a/function/show.php on line 464
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Matoušek JanELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE#67#M19-291.01:32:45.59Detail
2. Martin JanKAH SPORT Vrchlabí#128#M30-391.01:33:37.08+Detail
3. Vlášek MichalKellys Bike Ranch Team#113#M19-292.01:33:43.63+Detail
4. Bureš LukášCK Kolokrám Svijany#139#M30-392.01:36:44.90+Detail
5. Paudera VladimírSki Paudera#123#M50plus1.01:36:45.02+Detail
6. Nouzák MilošBig Shock Team#124#M30-393.01:36:47.09+Detail
7. Dolecek MarioEBM-Team Seiffen#74#M40-491.01:37:02.94+Detail
8. Kučera Radek#148#M40-492.01:37:03.21+Detail
9. Knejzlík MarekMimoň#36#M30-394.01:37:03.30+Detail
10. Ehrlich VáclavSki Paudera#27#M30-395.01:37:03.37+Detail
11. Neubauer RadimEleven Mercedes Mitas#145#M30-396.01:37:05.49+Detail
12. Marvan JakubKolokrám#63#M19-293.01:37:06.21+Detail
13. Ščučka RadekSki Paudera#26#M50plus2.01:37:08.19+Detail
14. Růžička ZbyněkSki Paudera#6#M19-294.01:40:31.73+Detail
15. Bartoš KarelTJ Lokomotiva Nymburk#130#M40-493.01:42:02.72+Detail
16. Vosyka RichardEleven Mercedes Mitas#114#M50plus3.01:42:19.06+Detail
17. Dolecek RicoFocus RAPIRO Racing#75#M19-295.01:45:10.99+Detail
18. Kyndl LukášBike Tuning Team Rudná#76#M19-296.01:45:11.06+Detail
19. ZDENĚK RICHARDKBELY CYCLING TEAM#60#M40-494.01:45:11.74+Detail
20. Oswald JanMimoň#19#M40-495.01:45:13.28+Detail
21. Fuksa LadislavSUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM#44#M30-397.01:45:17.97+Detail
22. Dvořák DavidLasvit Bikers#149#M19-297.01:45:29.76+Detail
23. Strejček PavelEleven Mercedes Mitas#108#M40-496.01:48:25.58+Detail
24. Výbora JiříEleven Mercedes Mitas#111#M50plus4.01:49:34.16+Detail
25. Balatka MartinEleven Team Příchovice#138#M40-497.01:49:35.41+Detail
26. Capouch JaroslavTOI TOI cykloklub Slaný#43#M19-298.01:49:38.93+Detail
27. Rezek IvanAC Bludišťák#71#M30-398.01:49:39.14+Detail
28. Fojt PetrRZ#120#M19-299.01:50:31.04+Detail
29. Homolka DaliborBohemie Nový Bor#96#M50plus5.01:50:33.58+Detail
30. Vápeník MartinVarnsdorf#28#M40-498.01:56:39.92+Detail
31. Skoupil OndřejMladá Boleslav#92#M30-399.01:58:04.34+Detail
32. Fišer JanSKI PAUDERA#151#M50plus6.01:58:43.79+Detail
33. Rek Václav#143#M30-3910.02:00:10.55+Detail
34. Striž PetrMimoň#3#M30-3911.02:00:19.87+Detail
35. Lejsek Tomáš#115#M50plus7.02:00:40.34+Detail
36. Janák JiříLASVIT bikers Nový bor#56#M30-3912.02:01:52.90+Detail
37. Petrželka PavelCitrus Bike Team#121#M40-499.02:03:50.60+Detail
38. Konopiský VáclavMTB Podralsko 696#33#M40-4910.02:04:47.38+Detail
39. Procházka MilošCC Varnsdorf#146#M40-4911.02:05:29.93+Detail
40. Kroupa PetrNová Ves nad Nisou#73#M30-3913.02:05:31.03+Detail
41. Leitermann DavidSpona Teplice#137#M40-4912.02:05:31.30+Detail
42. Mixa VladislavPraha Uhrineves#81#M30-3914.02:06:41.25+Detail
43. Šrůta Milan#109#M30-3915.02:07:29.33+Detail
44. Miškovský AdamNymburk#110#M19-2910.02:08:35.66+Detail
45. Anděl MichalČeská Lípa#17#M30-3916.02:08:38.21+Detail
46. Juračka PavelJablonné v Podještědí#53#M30-3917.02:08:39.39+Detail
47. Kamensky RadekJizerske pekarny#70#M30-3918.02:08:57.99+Detail
48. Selle RolandCyklosportM#98#M50plus8.02:08:58.33+Detail
49. Soukup PavelCyklosportM#99#M50plus9.02:08:59.02+Detail
50. Dziubalo DanielUSK Slavie Ústí nad Labem#47#M19-2911.02:08:59.89+Detail
51. Pazourek JaroslavŽandov#88#M30-3919.02:09:02.03+Detail
52. Mlynář RadekVarnsdorf#50#M40-4913.02:09:23.81+Detail
53. Roudný RomanStruznice#4#M30-3920.02:09:32.73+Detail
54. Nosek RobertCSC klub Český Brod#32#M40-4914.02:09:36.15+Detail
55. Vacek LukášKoloshop Team Teplice#46#M19-2912.02:09:43.95+Detail
56. Holeček PetrHradec Králové#131#M50plus10.02:10:18.90+Detail
57. Matouš ZbyněkJohnson Controls Autobaterie Česká Lípa#18#M40-4915.02:10:51.37+Detail
58. Sluka JaroslavMTB Podralsko#142#M30-3921.02:10:51.47+Detail
59. Samler DavidVarnsdorf#51#M40-4916.02:13:04.64+Detail
60. Vlach PetrEleven#59#M50plus11.02:13:35.13+Detail
61. Hříbal TomášPraha#65#M40-4917.02:13:36.54+Detail
62. Židlický MartinMTB Podralsko 696#21#M40-4918.02:13:50.55+Detail
63. Zvánovec VáclavNiemesJunge#13#M30-3922.02:13:51.08+Detail
64. Hrabovský MartinKuřívody#87#M30-3923.02:14:01.30+Detail
65. Jabůrek Petrautoj.dobrejovice#134#M50plus12.02:14:32.43+Detail
66. Pluhař Jakub#104#M30-3924.02:14:32.89+Detail
67. Gaži Michal#103#M30-3925.02:14:57.42+Detail
68. Bydžovský Tomášačip#80#M30-3926.02:15:18.45+Detail
69. Honzátko ČestmírÚdolí samoty#135#M40-4919.02:15:51.54+Detail
70. Vejšický BohumilVLS#140#M30-3927.02:16:50.75+Detail
71. Vyskočil MartinČeská Lípa#45#M40-4920.02:17:44.21+Detail
72. Plíva RudolfAvast cyklo Šauer#94#M30-3928.02:18:27.93+Detail
73. Wreger IvoMimon#25#M30-3929.02:18:42.79+Detail
74. Svoboda TomášČESKÁ LÍPA#37#M30-3930.02:20:18.43+Detail
75. Matějovský MichalPraha 6#39#M50plus13.02:20:18.53+Detail
76. Rohr Petr#144#M50plus14.02:20:38.51+Detail
77. Novotný OndřejBT Chalupáři#34#M30-3931.02:21:24.96+Detail
78. Reis Luboš#126#M40-4921.02:22:21.35+Detail
79. Tomsa JakubŽandov#85#M30-3932.02:22:21.45+Detail
80. Kratochvíl VlastimilMTB Podralsko 696#102#M50plus15.02:23:32.37+Detail
81. Bernat Luboš#118#M40-4922.02:27:12.21+Detail
82. Svoboda MartinHmyzáci#101#M19-2913.02:27:14.96+Detail
83. Kliment JaromírAgresivní hlemýždi#90#M50plus16.02:28:13.28+Detail
84. Bittner Borisčeský brod#49#M50plus17.02:28:18.46+Detail
85. Pierowski MichalLiberec#82#M30-3933.02:29:00.00+Detail
86. Bydžovský LiborAČIP#132#M50plus18.02:30:29.58+Detail
87. Cikán LubošŽandov#55#M40-4923.02:32:01.65+Detail
88. Valenta MarcelPraha-západ#40#M50plus19.02:32:07.95+Detail
89. Kouba PavelNOVÝ BOR#2#M40-4924.02:32:57.86+Detail
90. Vašš Roman#127#M30-3934.02:33:01.11+Detail
91. Sprinz MilanSpindleruv Mlyn#93#M40-4925.02:33:16.00+Detail
92. Zelinka Ondřej#147#M19-2914.02:37:35.65+Detail
93. Šichta MichalDobranov#16#M19-2915.02:39:56.53+Detail
94. Barták JiříBT Chalupáři#35#M30-3935.02:39:59.55+Detail
95. Bígl TomášMimoň#12#M19-2916.02:40:05.49+Detail
96. Bittner Jirkačeský brod#48#Mdo191.02:41:23.99+Detail
97. Budějský MiroslavNeratovice#79#M50plus20.02:41:26.43+Detail
98. Hájek Štěpán#119#M19-2917.02:43:03.34+Detail
99. Mejsnar MiroslavVarnsdorf#52#M30-3936.02:43:40.78+Detail
100. Španihel Samuelbikepoint.sk#78#Mdo192.02:44:53.19+Detail
101. Trojan Drahoslav#117#M30-3937.02:46:22.45+Detail
102. Přibyl MartinZákupy#15#M19-2918.02:47:17.72+Detail
103. Tvrdík Jaroslav#116#M30-3938.02:50:37.12+Detail
104. Dörner JaroslavHaven Extreme#141#Mdo193.02:53:19.62+Detail
105. Strangmuller JiříUltraČip#23#M40-4926.02:58:17.11+Detail
106. Němec JanNOVÝ BOR#97#M50plus21.03:05:58.69+Detail
107. Pěkný Marek#106#M40-4927.03:15:18.08+Detail
108. Dubský Martin#105#M40-4928.03:15:18.82+Detail
109. Podrázký PetrProvodín#83#M50plus22.03:25:52.70+Detail
DNF Staněk PavelApex Bike Tábor#150#M30-39DNF Detail
DSQ Hampl MartinLiberec#9#M19-29DSQ Detail
DSQ Kohout ZdenekReTOS Varnsdorf#38#M30-39DSQ Detail
DSQ Šorm JaroslavKOLO ŠÍR LÁZNĚ BĚLOHRAD#66#M40-49DSQ Detail
DSQ Urbanec DavidEleven Mercedes Mitas#136#M40-49DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz